КІНЕЗІОТЕРАПІЯ

Кінезіотерапія — це найефективніший, найприродніший, найбезпечніший спосіб позбутися від захворювань хребта і суглобів таких, як остеохондроз, сколіоз, радикуліт, протрузії і грижі міжхребцевих дисків, порушення постави, артрозів, артритів та інших.

Чому кінезіотерапія?

У перекладі з древньогрецької мови означає «лікування рухом». Кінезіотерапія заснована на глибокому знанні анатомії, біомеханіки, законів рухового розвитку людини. Головний принцип кінезіотерапії — це природність і фізіологічність застосовуваних прийомів і вправ, їх відповідність рівню розвитку рухових навичок конкретної людини з урахуванням фізіологічних обмежень, як вроджених, так і набутих (травми, операції і т.д.). Прикладна кінезіологія вважає, що всі фізіологічні проблеми в організмі і психічній сфері відображаються на м’язовому тонусі, який і підлягає обстеженню (діагностиці) і коригуванню. Ефективна функціональна діагностика за допомогою тестової програми виконання вправ на спеціальних тренажерах дає повну інформацію про захворювання опорно-рухового апарату людини на будь-якій стадії захворювання. Коригуючи м’язовий тонус і знімаючи м’язові і суглобові блоки індивідуально підібраними вправами на багатофункціональних спеціальних тренажерах запускається механізм самовідновлення і саморегуляції всього організму. Перебудовує свою роботу нервова система, серцево-судинна і дихальна системи, органи травлення, ендокринна система. Відбувається таке бажане і так необхідне для людини, по суті, зцілення всього організму, а головне, зникають болі в хребті, м’язах і суглобах, поліпшується сон, проходить дратівливість, відновлюється або поліпшується працездатність.

НАЙБЕЗПЕЧНІШИЙ

— тому, що виключається «здавлювання суглобів», навантажуються навколосуглобові м’язи, які підсилюють кровообіг, що забезпечує «чистку суглобів» і відновлення їх рухових функцій. Кінезіотерапія позбавляє пацієнта від необхідності в операціях і медикаментозного лікування (уколів, таблеток) так, як сприяє регенерації хрящової тканини кісток. Операції на опорно-руховому апараті людини після 50 років безглузді. Вони призводять до інвалідності в 90% випадків. Післяопераційне медикаментозне лікування шкодить здоров’ю — страждають серце, печінка, нирки, шлунок. Кінезіотерапія не зможе нашкодити, виконання методики не носить насильницький характер, весь комплекс лікування розробляється індивідуально з урахуванням рухових і психологічних можливостей кожної людини.

НАЙПРИРОДНІШИЙ 

— тому, що обмежень по віку і стану здоров’я практично немає. Кінезіотерапія показана як дітям, як дорослим, так і літнім людям. Для спортсменів кінезіотерапія усуває м’язовий дисбаланс і допомагає досягти швидше найвищих результатів у спорті. Протипоказанням може бути підвищена температура і інфекційні захворювання. Всі вправи природні для наших суглобів, так як підібрані індивідуально, а навантаження збільшуються поступово після закріплення рухових навичок попередніх вправ. Препарати, які усувають суглобовий біль на початку лікування, в подальшому дають негативний ефект — зменшують здатність організму до самостійного відновлення хрящової тканини, а вправи, підібрані кожному строго індивідуально — здатні змусити організм одужувати, використовуючи свій природний резерв.

НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ 

— так як, усуває причину захворювання, а не тільки симптоми. Кінезіотерапія формує правильні рухові навички людини, які дають можливість в процесі життя виключити будь-які травми. Кінезіотерапія дозволяє швидко відновитися після різних травм хребта, зв’язок і суглобів, сприятливо впливає на роботу серцево-судинної системи. Операції дають позитивний результат лише в 50% випадків, медикаментозне лікування — лише на деякий час, кінезіотерапія позбавляє від болю і причини хвороби — назавжди! Використання методик кінезіотерапії в США (Засновник кінезіотерапії доктор Джордж Гутхард) для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату призвело до різкого скорочення (на 40%) в цій країні виробництва ліків, що використовувались у лікуванні ортопедичних захворювань.

Кінезіотерапія- це гарантована можливість відновити здоров’я всієї сім’ї! 

А тим, кому за 50, кінезіотерапія незамінна для забезпечення здорового довголіття!