КІНЕЗІОФІТНЕС: РЕАБІЛІТАЦІЙНО-ПРОФІЛАКТИЧНІ ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ

Кінезіофітнес — це єдина (природна для людини), ефективна можливість гарантованого попередження і профілактики захворювань хребта та суглобів за допомогою вправ, підібраних (розроблених) індивідуально для кожного під керівництвом реабілітолога.

Пацієнти, які пройшли курс лікування в нашому Центрі сімейної ортопедії, позбулися болю в хребті і суглобах, відновили втрачену рухливість в суглобах і хребті, просто зобов’язані, для уникнення рецидивів, змінити свій спосіб життя. Без руху людський організм швидко втрачає свою природну гармонію: порушується обмін речовин, робота психіки, починаються серйозні проблеми в кістково-м’язовій системі. Збій в одній частині організму тут же позначається на інших — біль і неприємні відчуття стають звичайними супутниками людини. Вчені прирівнюють потребу в русі до основних потреб організму — їжі, сну, повітрю, воді.

Людина може все, якщо цього дійсно хоче! Рухова активність після лікування в Центрі сімейної ортопедії та реабілітації тепер повинна бути нормою життя, але головне – рух має приносити користь, а значить, має бути правильним, тільки в такому випадку буде профілактичний і оздоровчий ефект!

Кінезіофітнес (в перекладі буквально «бути у формі за допомогою руху») має на меті підтримання рухової функції хребта і суглобів природним чином. Ми пропонуємо нашим пацієнтам комплекс силових вправ, підібраний як для загального, так і для виборчого зміцнення окремих груп м’язів. Всі ці вправи безпечні і не мають на меті накачати мускулатуру, а розвинути рухову активність. Для тренувань пацієнтів ми використовуємо рамочно-блокові тренажери та спеціальні тренажери «Medical line». Програму профілактичних вправ ми складаємо для кожного пацієнта індивідуально — залежно від поставлених на період профілактики завдань, особливостей  вилікуваних захворювань, віку, функціональних можливостей і ступеня тренованості людини.


В нашому Центрі Ви отримаєте висококваліфіковану медичну допомогу, ми вилікуємо будь-які ортопедичні захворювання у членів Вашої сім’ї, але наша головна мета: попередити захворювання! Ми створили в Центрі сімейної ортопедії та реабілітації всі умови для лікування хвороб і умови для профілактики ортопедичних захворювань для всієї сім’ї!


І це вже Ваша відповідальність, Ваша компетенція скористатись можливостями нашого медичного Центру, зберегти здоров’я Вашої сім’ї!


ПРОГРАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Програма «ЗДОРОВА СІМ’Я» передбачає можливості одночасно (до шести членів сім’ї) відвідувати зал Кінезіофітнесу і за участі реабілітолога отримати задоволення від руху до здорового життя!

В рамках програми «ЗДОРОВА СІМ’Я» в нашому медичному Центрі розроблена програма для підлітків «РОСТИ ПРАВИЛЬНО». Вкрай важливо приділяти увагу збалансованому розвитку м’язів в період формування зростаючого організму підлітків.

Саме недостатність розвитку м’язів є основною причиною порушення постави і виникнення сколіозу у дітей. Регулярні заняття Кінезіофітнесом за індивідуальною програмою дадуть їм можливість уникнути патологій хребта, а значить і багатьох хвороб. Підлітки, які регулярно відвідують наші зали набагато рідше хворіють, як правило впевнені в собі, життєрадісні, оптимістичні і добре вчаться!

Нашими фахівцями розроблена програма «БУДЬ В ТОНУСІ» з метою попередження захворювань хребта і суглобів для здорових людей, які ведуть малорухливий спосіб життя: офісні працівники, ІТ-фахівці, домогосподарки, люди будь-яких професій, де обмежена рухливість. Вони можуть у нас зміцнити свій організм, підвищити імунітет, підняти настрій і, як правило, істотно підвищити працездатність і результативність своєї діяльності. Програма включає в себе тренування в залі на реабілітаційно-профілактичних тренажерах під керівництвом реабілітолога-інструктора, заняття (за бажанням) йогою, пілатесом, тренування цигун, профілактичний масаж, сауну, кедрову бочку.

Програма для спортсменів «КІНЕЗІОДРАЙВ». Всім, хто займається спортом, особливо з одностороннім навантаженням (бокс, теніс, футбол і т.д.) необхідно включати в свої тренувальні програми індивідуальний Кінезіофітнес для збалансованого розвитку м’язів і суглобів. Це допомагає уникнути захворювань опорно-рухового апарату в результаті асиметричних перевантажень м’язів і сухожиль, а також підвищити спортивні результати.

Всі методики спрямовані на оздоровлення всього організму людини. Досвідчений інструктор-реабілітолог адаптує кожну методику до індивідуальних можливостей і особливостей конкретної людини.

«Я не знаю краси краще, ніж краса здоров’я» — писав Гейне